Kawasaki Kids Tour | 2023

Body za účast: 40 | Body za umístění: 2

Žebříčky

U-9 Kluci
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Matejka Jakub AS Trenčín 1005
2. Čudai Miroslav TJ Sokol Ilava 548
3. Kantemyr Nikita AS Trenčín 410
4. Ventrča Petr TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 406
5. Pánik Marcus SP Dolný Kubín 304
6. Dvorský Tomáš BK Kopřivnice 252
7. Hyža Samuel BARBAR Skalica 245
8. Machaj Ján SP Dolný Kubín 170
9. Varga Jiří SKP Kometa Brno 167
10. Brožík Tobiáš TJ Chropyně 164
11. Krutil Matouš Badminton Akademie Olomouc 164
12. Orkáč Jakub BK Kopřivnice 153
13. Smelík Kamil U9 TJ Slavoj Český Těšín 140
14. Kaprálik Jaroslav SP Dolný Kubín 135
15. Gondáš Tobiáš Sport Club Metalurg 132
16. Kramer Martin SP Dolný Kubín 125
17. Frýdl Marek Ostrava badmintonový klub 97
U-9 Dívky
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Kolmanová Eva TJ Sokol Ilava 1162
2. Verešová Linda BK Nitra 968
3. Hálová Ella CEVA Trenčín 879
4. Škodová Lucie TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 811
5. Voráčová Linda TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 664
6. Zádilská Adéla SK Badminton Vsetín 637
7. Špániková Lilly AS Trenčín 539
8. Pekařová Anna SK Badminton Vsetín 367
9. Cedzová Alžbeta TJ Sokol Ilava 351
10. Vyhlasová Izabela SKP Kometa Brno 332
11. Jurgošová Kristína SP Dolný Kubín 331
12. Chlúdová Karin SP Dolný Kubín 309
13. Kyselová Alica SP Dolný Kubín 299
14. Prokopová Laura BKR Púchov 280
15. Miháliková Sabina SP Dolný Kubín 232
16. Kostková Gabča SK Badminton Vsetín 206
17. Drengubiaková Klára SP Dolný Kubín 152
18. Kouřilová Karolína Badminton Akademie Olomouc 138
19. Krúpa Viktória SP Dolný Kubín 135
20. Moravčíková Lenka SP Dolný Kubín 109
21. Lalová Hana AS Trenčín 68
U-10 Kluci
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Klimíček Tomáš SKP Kometa Brno 907
2. Ondruch Filip BC Lokomotiva Kunovice 868
3. Paliatka Teo TJ Sokol Ilava 737
4. Tarassek Marek BK Nitra 687
5. Muthusankar Aarav Badminton Sharks 531
6. Košuta Nathan SKP Kometa Brno 433
7. Varga Ladislav SKP Kometa Brno 352
8. Dvořáček Šimon SKP Kometa Brno 254
9. Ublanič Marek TJ Sokol Ilava 226
10. Kleň Boris SP Dolný Kubín 217
11. Kowalczyk Tadeáš TJ Slavoj Český Těšín 163
12. Krutil Maty Badminton Akademie Olomouc 156
13. Mihalčin Šimon Juraj AC UNIZA Žilina 154
14. Peško Šimon Badminton Břeclav 138
15. Navrátil Oliver TJ Chropyně 128
16. Rajchl Krištof Bedminton Piešťany 118
17. Patočka Viktor Badminton Vigantice  111
18. Smelík Kamil TJ Slavoj Český Těšín 105
19. Kadlec Martin BARBAR Skalica 104
20. Ansorge Lukáš Badminton Sharks 93
21. Stec Sebastian SK Vitality Sleszko 46
U-10 Dívky
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Ďuriková Andrea AS Trenčín 1403
2. Maláčová Adéla AS Trenčín 936
3. Dvořáková Adéla TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 854
4. Sobotova Dominika BK Spoje Bratislava 803
5. Vlková Agáta CEVA Trenčín 728
6. Kostková Kateřina SK Badminton Vsetín 624
7. Ruschková Silvie Badminton FSpS MU Brno 555
8. Šrámková Kristýna SK Badminton Vsetín 509
9. Pári Nikola SKP Kometa Brno 469
10. Buranová Magdaléna AS Trenčín 415
11. Šándorová Ester SP Dolný Kubín 308
12. Pobehová Katarína SP Dolný Kubín 270
13. Ondrejátová Eliška TJ Sokol Ilava 248
14. Dvorská Nikol BK Kopřivnice 244
15. Lalová Monika AS Trenčín 228
16. Karkanová Eliška SKP Kometa Brno 227
17. Wierzgoňová Eva Kabal team Karviná 177
18. Stoklasová Emma TJ Slavoj Český Těšín 168
19. Chlopčíková Kristýna B.O.Chance Ostrava Sportclub 165
20. Glistová Anna BK Kopřivnice 159
21. Burštíková Štěpánka Ostrava badmintonový klub 157
22. Briššová Paula SP Dolný Kubín 152
23. Moravčíková Kristína SP Dolný Kubín 149
24. Fendrichová Julie Badminton Sharks 146
25. Vymazalová Anna B.O.Chance Ostrava Sportclub 144
26. Skopová Amálie TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 141
27. Kramerová Barbora SP Dolný Kubín 130
28. Morávková Alžběta Ostrava badmintonový klub 128
29. Dimitrov Aneta Ostrava badmintonový klub 120
30. Zahrádková Vendula Badminton Akademie Olomouc 107
31. Radová Natálie TJ Rožnov p.R. 105
32. Fraňová Veronika AS Trenčín 96
U-11 Kluci
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Šelinga Adam TJ Sokol Ilava 1555
2. Schiller Tobias TJ Sokol Ilava 1421
3. Bečka Čestmír Badminton Sharks 1250
4. Dzurňák Lukáš AS Trenčín 1056
5. Hromádko Šimon SKP Kometa Brno 727
6. Matejka Michal AS Trenčín 673
7. Tupý Alex Bedminton Piešťany 570
8. Vranský Dominik Bedminton Piešťany 566
9. Buček Matias BARBAR Skalica 525
10. Látal Oliver BARBAR Skalica 462
11. Černák Vladimír SP Dolný Kubín 376
12. Vass Jozef Bedminton Piešťany 350
13. Krutil Šimon Badminton Akademie Olomouc 307
14. Benko Branislav SP Dolný Kubín 305
15. Schmied Martin TJ Chropyně 289
16. Racek Oldřich Badminton FSpS MU Brno 249
17. Géci Adam AS Trenčín 222
18. Kohút Jakub BK Nitra 177
19. Zahradník Edward BK Kopřivnice 154
20. Bystrianský Matej BK Spoje Bratislava 153
21. Szarowski Adam Ostrava badmintonový klub 151
22. Ondruch Filip BC Lokomotiva Kunovice 145
23. Hamerník Vojtěch SKP Kometa Brno 144
24. Kvita Richard BK Kopřivnice 128
25. Ulrych Jakub Sport Club Metalurg 126
26. Maretta Patrik SP Dolný Kubín 125
27. Němeček Šimon TJ Agrotec Hustopeče 121
28. Kalous Ondřej Sportpark HIT 110
29. Kocinec Jaroslav BK Kopřivnice 104
30. Gondáš Filip Sport Club Metalurg 99
31. Kitt Daniel BK Spoje Bratislava 97
32. Mičulka Lukáš Badminton Vigantice  96
33. Hrdina Ondřej SK Badminton Vsetín 96
34. Rajchl Krištof Bedminton Piešťany 88
35. Zemek Adam AS Trenčín 59
36. Cimbálek Štěpán TJ Sokol Židlochovice 0
U-11 Dívky
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Pilátová Darina TJ Sokol Ilava 1254
2. Kašparovská Zara BK Nitra 744
3. Matysová Barbora Badminton Sharks 595
4. Pavloušková Nela SK Badminton Vsetín 542
5. Verešová Lujza BK Nitra 512
6. Behanová Liana TJ Sokol Ilava 381
7. Chomisteková Simona SP Dolný Kubín 380
8. Bečková Nina SP Dolný Kubín 365
9. Pobehová Jana SP Dolný Kubín 327
10. Janotíková Alexandra SP Dolný Kubín 322
11. Štefancová Karin TJ Sokol Ilava 319
12. Zatloukalová Eva SK Badminton Přerov 268
13. Hladeková Eliška SP Dolný Kubín 265
14. Leciánová Nela SKP Kometa Brno 263
15. Rušarová Lea TJ Rožnov p.R. 261
16. Radová Viktorie TJ Rožnov p.R. 259
17. Březinová Julie SK Badminton Přerov 252
18. Pecháčková Sofia SP Dolný Kubín 236
19. Kapráliková Eva SP Dolný Kubín 235
20. Moravčíková Sofia BK Nitra 223
21. Šarlayová Sára BKR Púchov 176
22. Fedorková Karolína SKP Kometa Brno 174
23. Myslivcová Bára TJ Sokol Plesná 171
24. Šefčíková Anita Badminton Akademie Olomouc 169
25. Dudková Ema TJ Orlová - Lutyně 164
26. Horová Eliška Sportpark HIT 156
27. Zarembová Nikola TJ Orlová - Lutyně 150
28. Skutilová Kristýna Sportpark HIT 148
29. Dobošová Renáta BK Spoje Bratislava 133
30. Nováková Sára Kabal team Karviná 120
31. Vrlíková Lucie Replay Frenštát pod Radhoštěm 116
32. Zoja Domonkošová Bedminton Piešťany 113
33. Fialová Veronika TJ Agrotec Hustopeče 110
34. Poľanská Elena SP Dolný Kubín 106
35. Přidalová Marie Ostrava badmintonový klub 106
Kawasaki-Sport.jpg