Kawasaki Kids Tour | 2024

Body za účast: 40 | Body za umístění: 2

Žebříčky

U-9 Kluci
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Varga Jiří SKP Kometa Brno 464
2. Glista Vojtěch BK Kopřivnice 169
3. Čudai Miroslav TJ Sokol Ilava 164
4. Matejka Jakub AS Trenčín 162
5. Štencel Jindřich TJ Agrotec Hustopeče 132
6. Pospíšil Tomáš TJ Agrotec Hustopeče 108
U-9 Dívky
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Tupová Markéta SKP Kometa Brno 550
2. Voráčová Linda TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 482
3. Bílová Adriana SKP Kometa Brno 433
4. Pospíšilová Linda TJ Agrotec Hustopeče 141
5. Kostková Gabča SK Badminton Vsetín 126
6. Pavliková Karolína Neregistrovaný 119
7. Štencelová Karolína TJ Agrotec Hustopeče 107
8. Lalová Hana AS Trenčín 101
U-10 Kluci
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Naar Jakub BK Kopřivnice 604
2. Salajka Jakub TJ Sokol Židlochovice 436
3. Kantemyr Nikita AS Trenčín 405
4. Ventrča Petr TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 397
5. Orkáč Jakub BK Kopřivnice 138
6. Janda Vítek SKP Kometa Brno 127
U-10 Dívky
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Kolmanová Eva TJ Sokol Ilava 666
2. Špániková Lilly AS Trenčín 284
3. Zádilská Adéla SK Badminton Vsetín 254
4. Vyhlasová Izabela SKP Kometa Brno 226
5. Škodová Lucie TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 145
6. Kouřilová Karolína Badminton Akademie Olomouc 137
7. Vilímková Lucie TJ Sokol Židlochovice 104
8. Brücknerová Alice BK Kopřivnice 97
U-11 Kluci
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Varga Ladislav SKP Kometa Brno 503
2. Klimíček Tomáš SKP Kometa Brno 485
3. Lvovský Oliver TJ Sokol Židlochovice 428
4. Košuta Nathan SKP Kometa Brno 315
5. Dvořáček Šimon SKP Kometa Brno 283
6. Cimbálek Štěpán TJ Sokol Židlochovice 280
7. Ondruch Filip BC Lokomotiva Kunovice 172
8. Krutil Matouš Badminton Akademie Olomouc 172
9. Ublanič Marek TJ Sokol Ilava 151
10. Hnilica Martin Badminton Akademie Olomouc 144
11. Paliatka Teo TJ Sokol Ilava 140
12. Muthusankar Aarav Badminton Sharks 126
13. Víšek Nikolas SKP Kometa Brno 125
14. Šigut Adrian BK Kopřivnice 104
U-11 Dívky
Pořadí Hráč Klub Počet bodů
1. Chlopčíková Kristýna B.O.Chance Ostrava Sportclub 613
2. Pári Nikola SKP Kometa Brno 483
3. Karkanová Eliška SKP Kometa Brno 441
4. Ďuriková Andrea AS Trenčín 360
5. Sobotova Dominika BK Spoje Bratislava 355
6. Vlková Agáta CEVA Trenčín 313
7. Ruschková Silvie Badminton FSpS MU Brno 298
8. Glistová Anna BK Kopřivnice 269
9. Dvořáková Adéla TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 268
10. Kostková Kateřina SK Badminton Vsetín 226
11. Šrámková Kristýna SK Badminton Vsetín 225
12. Skopová Amálie TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí 215
13. Stoklasová Emma TJ Slavoj Český Těšín 177
14. Maláčová Adéla AS Trenčín 159
15. Cekotová Adéla Badminton Akademie Olomouc 150
16. Svobodová Marie TJ Sokol Židlochovice 127
17. Pejcharová Liliana TJ Sokol Židlochovice 108
18. Lalová Monika AS Trenčín 105
Kawasaki-Sport.jpg