Janová
Kawasaki Kids Tour | 2024
Kategorie
U-9 Kluci
P.č. | Hráč | Klub |
---|---|---|
1. | Glista Vojtěch | BK Kopřivnice |
2. | Matejka Jakub | AS Trenčín |
3. | Smelík Kamil | TJ Slavoj Český Těšín |
4. | Varga Jiří | SKP Kometa Brno |
5. | Dvorský Tomáš | BK Kopřivnice |
U-9 Dívky
P.č. | Hráč | Klub |
---|---|---|
1. | Pekařová Anna | SK Badminton Vsetín |
2. | Kostková Gabča | SK Badminton Vsetín |
3. | Kostková Karolína | SK Badminton Vsetín |
4. | Voráčová Linda | TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí |
5. | Kubíčková Anička | Badminton Vigantice |
6. | Tupová Markéta | SKP Kometa Brno |
7. | Bílová Adriana | SKP Kometa Brno |
U-10 Kluci
P.č. | Hráč | Klub |
---|---|---|
1. | Ventrča Petr | TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí |
2. | Orkáč Jakub | BK Kopřivnice |
3. | Naar Jakub | BK Kopřivnice |
4. | Kantemyr Nikita | AS Trenčín |
5. | Kowalczyk Tadeáš | TJ Slavoj Český Těšín |
U-10 Dívky
P.č. | Hráč | Klub |
---|---|---|
1. | Kolmanová Eva | TJ Sokol Ilava |
2. | Zádilská Adéla | SK Badminton Vsetín |
3. | Škodová Lucie | TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí |
4. | Špániková Lilly | AS Trenčín |
U-11 Kluci
P.č. | Hráč | Klub |
---|---|---|
1. | Cimbálek Štěpán | TJ Sokol Židlochovice |
2. | Nevěřil Jindřich | BK Kopřivnice |
3. | Krutil Matouš | Badminton Akademie Olomouc |
4. | Pšenica Matouš | TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí |
5. | Kahánek Matěj | Badminton Vigantice |
6. | Lvovský Oliver | TJ Sokol Židlochovice |
7. | Varga Ladislav | SKP Kometa Brno |
8. | Klimíček Tomáš | SKP Kometa Brno |
U-11 Dívky
P.č. | Hráč | Klub |
---|---|---|
1. | Kostková Kateřina | SK Badminton Vsetín |
2. | Šrámková Kristýna | SK Badminton Vsetín |
3. | Stoklasová Emma | TJ Slavoj Český Těšín |
4. | Dvořáková Adéla | TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí |
5. | Glistová Anna | BK Kopřivnice |
6. | Molnárová Markéta | BK Kopřivnice |
7. | Skopová Amálie | TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí |
8. | Ďuriková Andrea | AS Trenčín |
9. | Maláčová Adéla | AS Trenčín |
10. | Fraňová Veronika | AS Trenčín |
11. | Chlopčíková Kristýna | B.O.Chance Ostrava Sportclub |
12. | Ruschková Silvie | Badminton FSpS MU Brno |
13. | Karkanová Eliška | SKP Kometa Brno |
14. | Dvorská Nikol | BK Kopřivnice |